Valge Gospel 2015

Valge Gospel 2015 tõi kokku armastatud Eesti artistid: lavale astusid Koit Toome, Ott Lepland, Kaire Vilgats, Tanja Mihhailova, Lauri Pihlap, Nele-Liis Vaiksoo ja Rolf Roosalu ning legendaarne WAF koor.

Valge Gospel toimus 2015. aastal juba 5. korda ning WAF-kool, kust suurejooneline kontsert-show alguse saanud, tähistas 2015. aastal oma 10. sünnipäeva. Sellel puhul oli kontsert juubelihõnguline ning lisaks uutele hittidele tulid taas esitusele lood, mis läbi aegade publiku südameid kõige enam võitnud. Vanade lemmikute hulgkast sai taas kuulda näiteks WAF-koori ning Ott Leplandi esituses lugu “Vana vaksal”, Rolf Roosalu esitas aga taas suurt menu pälvinud loo “O Holy Night”.

Kontserdi muusikaline juht oli Maiken, lavastaja-koreograafid Lauri Pihlap ja Kristin Pukka ning dirigent Anneli Pilpak. Kontserdil kõlasid gospel-, jõulu- ja pop-laulud nii eesti kui inglise keeles. Saku Suurhallis toimunud kontsert-show tehnilised lahendused viis ellu heli-, valgus-, video- ja lavatehnika firma Event Center.