Valge Gospel 2013

Vaid ühel kontserdil 22. detsembril 2013. aastal astusid Saku Suurhallis lisaks WAF koorile solistidena üles Ott Lepland, Tanel Padar, Kaire Vilgats, Hedvig Hanson, Liis Lemsalu, Liisi Koikson, Rolf Roosalu. Koori, soliste ja live-bändi juhatas dirigent Anneli Pilpak.

2013. aastal oli lisaks laulukooli WAF meeskonnale kontserdi “Valge Gospel” lavastajaks üle aastate Eestis esimest suurprojekti tegev Jüri Nael, kes töötas tol hetkel Londoni kuninglikus draamakunsti akadeemias (Royal Academy of Dramatic Art) õppejõuna. Jüri meeldejäävaid koreograafiaid mäletab Eesti publik veel etendustest Fame, Les Misérables, Miss Saigon, Cabaret jpt.

Saku Suurhallis toimunud kontsert-show tehnilised lahendused ja lavastaja Jüri Naela fantaasiad viis ellu heli-, valgus-, video- ja lavatehnika firma Event Center.

Valgel Gospelil kuulis 2013. aastal nii klassikalist gospelmuusikat kui ka uues ning huvitavas seades tuntud hitte. Selle kontserdi märksõnadeks olid suurejooneline, energiline ning vaatemänguline muusikaline lavashow.